Po Polsku

Teneryfa

Teide Light Strefa 1

W programie: Klify Los Gigantes - Park Narodowy Cañadas del Teide - wulkan Teide - los Roques - winnica i degustacja. Wyjazd ze strefy I Costa Adeje – Playa Las Americas – Los Cristianos oraz Los Gigantes, Callao Salvaje i Playa Paraiso

KOD:

TFS110400

Dzień Realizacji

Środa

Osoba dorosła
35
EUR
158
lub
PLN
Dziecko 3-11 lat
20
EUR
90
lub
PLN
Teide Light Strefa 1

Prezentujemy Wam nową odsłonę wycieczki na Teide. Program zachowany jest w nowoczesnej konwencji "light", który opiera się na wysokiej jakości poznawczej z zachowaniem komfortu podróżowania i dostarczeniu przyjemności ze zwiedzania. Będzie czas na podziwianie widoków, spacer polami pumeksowymi oraz degustację lokalnych produktów.
Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem na punkt widokowy przy klifach Los Gigantes. Zaplanowaliśmy czas na poranną kawę i zrobienie zdjęć.
Na Teide jedziemy okrężną drogą, by uniknąć radykalnych zmian wysokości i zagwarantować Wam najlepsze widoki na wulkan.
Teide o wysokości 3 718 m n.p.m jest najwyższym szczytem Królestwa Hiszpanii stanowi serce Teneryfy. Wszyscy turyści chcą zobaczyć wulkan z bliska. Jednakże pozostaniemy na bezpiecznej wysokości ok 2500 m n.p.m. gwarantując tym samym dobre samopoczucie i radość ze zwiedzania. Zatrzymujemy się na licznych punktach z widokiem na La Gomerę, La Palmę i Gran Canarię. Po drodze zobaczymy również najpotężniejszą na Wyspach Kanaryjskich sosnę kanaryjską.
W drugiej części wycieczki udajemy się do winnicy - bodegi, która szczyci się 300-letnią tradycją wytwarzania win i serów w sposób ekologiczny. Zapraszamy do degustacji najlepszych trunków produkowanych na Teneryfie.
Podczas całej wycieczki polski przewodnik opowiada o historii powstania Wysp Kanaryjskich, o wulkanach i ich wybuchach, o sposobie pozyskiwania wody oraz o produkcji wina i serów. Zalecamy kryte buty i ubiór "na cebulkę", gdyż na różnych wysokościach temperatura będzie się zmieniać ( od ok 20 st.C spadnie do ok 10 st C.)
START: Strefa Sur: zaczynamy od Los Cristianos - Costa Adeje – Playa Las Americas od ok 8:30– Playa Paraiso i Callao Salvaje - Los Gigantes ok 9:15
Powrót do hoteli w strefie południowej ok. 15:00
Język: POLSKI

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.