Po Polsku

Teneryfa

Jeep Safari Teide Masca z Polnocy

W programie: Arona - Vilaflor - Park Narodowy Teide - Masca - przygoda samochodami terenowymi 4x4. Wyjazd z Puerto de la Cruz.

KOD:

TFS120300

Dzień Realizacji

Niedziela

Osoba dorosła
56
EUR
252
lub
PLN
Dzieci 3-11 lat
28
EUR
126
lub
PLN
Jeep Safari Teide Masca z Polnocy

Wykorzystując samochody do jazdy w terenie przemierzymy najczęściej odwiedzany Park Narodowy Hiszpanii: El Teide. Położony na wspaniałym płaskowyżu ukazuje pozostałości spektakularnych erupcji wulkanicznych. Dla chętnych możliwy będzie wjazd kolejką Teleferico ( +27 euro/os). Nasi kierowcy chętnie przejeżdżają przez typowe wioski w okolicy, pokazując najbardziej unikalne zakątki wyspy i jej mieszkańców: Vilaflor, najwyżej położoną wioskę Hiszpanii, Masca słynną z położenia nad niezwykłym wąwozem. Na każdym przystanku będziemy opowiadać o miejscach, które odwiedzamy, by odkryć przed Wami ekscytujące historie i niesamowite opowiastki Znajdzie się również czas, aby cieszyć się dobrym posiłkiem ( nie wliczony w cenę, rekomendujemy wybór tzw menu ) w lokalnej restauracji zanim pójdziemy dalej.
Wycieczkę polecamy wszystkim, którym marzy się przygoda oraz chcą odwiedzić najważniejsze miejsca na wyspie. Program realizowany jest w okresie letnim
JĘZYK: POLSKI
START: odbiory ze strefy północnej od godz 8.30
KONIEC : ok 16.30

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.