Lanzarote

Bilet 1-dniowy na La Graciosa i Dojazd

Prom na La Graciosa - bilet 1- dniowy. Spędź dzień na sąsiedniej wyspie. Dojazd autokarowy do/z portu.

KOD:

ACE-A420500

Dzień Realizacji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

NIedziela

Osoba dorosła
29
EUR
131
lub
PLN
Dziecko 2-11 lat
20
EUR
90
lub
PLN
Senior 60+
26
EUR
117
lub
PLN
Bilet 1-dniowy na La Graciosa i Dojazd

Spędź idylliczny dzień na niezwykle pięknej wyspie La Graciosa. Do tej wulkanicznej wyspy położonej na północ od Lanzarote prom płynie zaledwie 30 minut i jest to krok do innego świata. La Graciosa jest częścią archipelag Chinijo i stanowi prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Wyspa zachwyca dramatycznymi, wulkanicznymi krajobrazami, zacisznymi plażami, niewiarygodnie turkusowymi wodami i nieco sennym urokiem.
Na pokład nowoczenego promu Romero wsiadamy w porcie Orzola na Lanzarote. Po przybyciu na La Graciosę do głównej osady na wyspie, Caleta de Sebo dzieli nas ok. 30 minutowy spacer. W oddali będziesz w stanie zobaczyć sąsiednie wyspy Montana Clara, Alegranza, Roque del Este, Roque del Oeste i kilka innych. Nie ma tu twardej drogi, samochodów jest niewiele, za to krajobraz surowy i dziwnie piękny.
Masz ochotę poleżeć na jednej z wielu plaż na wyspie, czy nurkować w niezwykle turkusowych wodach? Możesz również wynająć rower i udać się na zwiedzanie wyspy. Przed powrotem możesz spędzić trochę czasu w La Caleta i zagościć w jednej z restauracji rybnych.
Start Odbiory od godz. 09.00
Wypłynięcie z Orzola:, 11:00
Wypłynięcie z La Graciosa:, 16:00 ( zimą), 17.00 (latem)

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.