Gran Canaria

Teneryfa w Wolnym Czasie

W programie: przeprawa promowa Fred Olsen na Teneryfę - Santa Cruz de Tenerife z możliwością wizyty w La Laguna.

KOD:

LPA102000

Dzień Realizacji

Wtorek

Osoba dorosła
72
EUR
324
lub
PLN
Dziecko 3-11 lat
56
EUR
252
lub
PLN
Teneryfa w Wolnym Czasie

Skorzystajcie z tej wspaniałej okazji, aby poznać drugą wyspę - Teneryfę - podczas pobytu na Gran Canarii w naprawdę wyjątkowej cenie!
Odbieramy Was z miejsca zakwaterowania i jedziemy autobusem wzdłuż wschodniego wybrzeża Gran Canarii do „Puerto de Las Nieves” w Agaete. Na Teneryfę podróżujemy nowoczesnym i wygodnym katamaranem firmy "Fred Olsen". Trwa to nieco ponad godzinę, podczas której możecie cieszyć się pięknymi widokami.
Po dotarciu do Santa Cruz (Teneryfa) możecie wybrać się na zakupy lub spacer wzdłuż plaż, ulic i placów. Już na samym początku zobaczycie Audytorium. Atrakcją z pewnością będzie spacer w parku García Sanabria, który został ponownie otwarty w 2006 roku po 18 miesiącach prac i szczyci się powierzchnią 67 000 m2 oraz pięknym zegarem kwiatowym wykonanym w Szwajcarii w 1958 roku. Miasto Santa Cruz zostało założone 3 maja 1494 a w latach 1833-1927 było jedyną stolicą Wysp Kanaryjskich. Dziś miasto słynie z karnawału uważanego za jeden z najbardziej znanych na świecie.
Jednakże, jeśli wolicie, możecie pojechać tramwajem do La Laguna, miasta, które wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To również miejsce, gdzie został założony pierwszy uniwersytet na Wyspach Kanaryjskich.
Bawcie się dobrze i korzystajcie z okazji. Spotkamy się pod koniec dnia, w wyznaczonym czasie, by wygodnie wrócić na Gran Canarię katamaranem Fred Olsen.
Ważne : do przeprawy promowej należy mieć paszport lub dowód osobisty.
czas trwania 14-15 godzin
JĘZYKI: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.