Gran Canaria

Farma Wielbladow Arteara

Stań się królem pustyni na jeden dzień podczas wspaniałej przygody na grzbiecie wielbłąda przemierzając dramatyczne krajobrazy Arteara. Ta półdniowa wycieczka obejmuje również pyszny tradycyjny kanaryjski lunch.

KOD:

LPA400100

Dzień Realizacji

Poniedziałek

Środa

Osoba dorosła
36
EUR
162
lub
PLN
Dziecko 3-11 lat
30
EUR
135
lub
PLN
Farma Wielbladow Arteara

Stań się królem pustyni na jeden dzień podczas wspaniałej przygody na grzbiecie wielbłąda przemierzając dramatyczne krajobrazy Arteara.
Ta półdniowa wycieczka obejmuje również pyszny tradycyjny kanaryjski lunch.
Zabierzemy Was do Arteary, doliny, która znajduje się na rozdrożu między zieloną północą a suchym południem wyspy. Zobaczycie kontrasty natury, które tworzą niezwykłość tego krajobrazu.
Znajdziemy również czas na zwiedzanie malowniczej miejscowości Fataga, w tym pięknego, bielonego tutejszego kościoła.
Teraz zmieni się otoczenie, spędzimy około godziny w gaju palmowym przemierzając go na dromaderach. Wielbłądy zostały sprowadzone na Wyspy Kanaryjskie 600 lat temu przez Kastylijczyków podczas ich podboju wysp.
Po przejażdżce usiądziemy i zjemy tradycyjny obiad w lokalnej restauracji. W drodze powrotnej do wybrzeża przemierzymy jeszcze malownicza trasę aby dopełnić dzisiejszych wrażeń.
Miejsce odbioru: w okolicy hoteli w Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Puerto Rico, Maspalomas, Playa del Ingles, Bahia Feliz i San Agustin.
Czas rozpoczęcia odbiory od 9:00 do 11:00.
Czas zakończenia: 15:00.
Języki: hiszpański, angielski, niemiecki, włoski, francuski i holenderski.

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.