Fuerteventura

Volcan Express Strefa 1 Corralejo

W programie: Lanzarote - Park Narodowy Timanfaya - La Geria - Aloe Vera - El Golfo - Los Hervideros

KOD:

FUE-A110300

Dzień Realizacji

Wtorek

Czwartek

Osoba dorosła
49
EUR
221
lub
PLN
Dziecko 3-11 lat
27
EUR
122
lub
PLN
Volcan Express Strefa 1 Corralejo

Proponujemy Wam zajrzeć na sąsiednią wyspę Lanarote. Ten krótki program pozwoli Wam zobaczyć najważniejsze miejsce na wyspie - Park Narodowy Timanfaya oraz region winiarski La Geria i cuda natury: El Golfo, Los Hervideros.
Autokar odbierze Was z najbliższego przystanku przy hotelu, skąd pojedziemy do portu w Coralejo zlokalizowanego na północy wyspy. Tam zaokrętujecie się na statek, który popłynie na Lanzarote. Podróż do Playa Blanca potrwa około 45 minut. W porcie czeka na Was wygodny autokar i lokalny przewodnik, z którym pojedziecie zwiedzać tę odmienną wyspę. W pierwszej kolejności zobaczycie Park Narodowy Timanfaya z jego księżycowym krajobrazem. Przejedziemy pomiędzy wulkanami i niezwykłymi formacjami skalnymi.
Kolejnym punktem programu jest La Geria, obszar uprawy winorośli, jedyny w swoim rodzaju. Rośliny sadzone są w małych dołkach, otoczonych kamiennymi murkami, które chronią je od wiatru. Wino jest tu wyśmienite o niezwykłym posmaku wulkanicznej gleby. Będziemy degustować wino malvasía, by przekonać się o jego unikalnym aromacie.
W programie jest również krótka wizyta w muzeum aloesu, gdzie poznacie sposoby wykorzystania jego leczniczego działania.
W ostatnim etapie wycieczki pojedziemy na południowe wybrzeże Lanzarote, by podziwiać słynne zielone jeziorko El Golfo, i zastygłą lawę wulkaniczną, która utworzyła niewykłe formacje - Los Hervideros.
Kończymy program przejeżdżając do Playa Blanca, skąd statek zabierze Was do Coralejo i dalej autokar zawiezie Was do miejsca wypoczynku.
Czas trwania: ok 7 - 8 godzin
Odbiory od godziny 8.00
Język: angielski

Zapisz się na naszą listę mailingową
icons8-icons8-32_edited.png

2019 Copyright © by Kanary.com.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.